Šilkografija

Šilkografija – tai spaudos būdas, kai dažai ant gaminio pernešami specialiais šilkinių siūlų tinklais. Šiuo būdu dažų sluoksnį galima užnešti ne tik ant įvairios faktūros popieriaus ar kartono, bet taip pat ant plastiko, metalo, medžio, įvairių audinių bei daugybės kitų medžiagų. Šilkografiniai dažai pasižymi spalvų sodrumu, blizgesiu, atsparumu išorės poveikiui, jais gali būti išgaunamas įvairaus storio reljefas. Galime atspausdinti ne tik labai tikslius linijinius atvaizdus, bet ir daugiaspalvius rastrinius piešinius. Spausdinant šiuo būdu, Jūsų etiketės bus ilgaamžiškos ir turės išskirtinį vaizdą ir pojūtį.

Mes siūlome šias šilkografines paslaugas:

Tiesioginė šilkografinė spauda - vaizdas dažais pernešamas tiesiogiai ant audinio. Galime išgauti ir papildomus efektus naudojant specialius dažus: putojančius, šviečiančius tamsoje, termoaktyvius.Šis būdas tinkamas naudoti marginant marškinėlius, drabužių iškarpas, darbo rūbus, skareles, krepšius, tekstilinius maišelius, lipdukus ir kt.

 

Jūs galite pateikti ir savo turimus marškinėlius. Jei neturite piešinio, bet turite idėją – mes taip pat galime padėti. Operatyviai paruošime maketus.

 

Puff efektas - tai dekoravimas dažais su specialiais priedais, kurie sukuria iškilų efektą. Dažniausiai taikoma reklaminei tekstilinei produkcijai.

 

Transferas - tai alternatyva tiesioginiam šilkografijos marginimui. Šiuo atveju atvaizdas iš pradžių spausdinamas ant specialaus popieriaus , o po to termopreso pagalba pernešamas ant gaminio. Privalumas – puikiai tinka smulkioms piešinio detalėms, galima dėti ant jau pasiūtų gaminių.

 

Folijavimas - tai šilkografinės spaudos būdas, kai spaudinio paviršius padengiamas tekstiliniais klijais, o po to karštu būdu užspaudžiamas auksinis, sidabrinis ar kitos spalvos plonas folijos sluoksnis.