Apie mus

Lanksčios pakuotės

 

PRINTELA pirmoji Lietuvoje ir viena pirmųjų Šiaurės Europoje pradėjo teikti rinkai lanksčias pakuotes, atspausdintas moderniu skaitmeniniu spausdintuvu HP Indigo 20000. Naujausios technologijos leidžia gaminti aukščiausios spaudos kokybės pakuotes mažais tiražais maisto ir ne maisto produktams, šviežiems, šaldytiems, kietiems, skystiems ir kt. gaminiams.

Kadangi nėra minimalių spausdinimo kiekių, skaitmeninis spausdinimo būdas leidžia vienu metu gaminti unikalias pakuotes su skirtinga informacija, greitai atnaujinti informaciją apie produktus taupant kaštus.

Skaitmeninis pakuočių spausdinimas leidžia sumažinti nenaudojamų, sandėliuojamų pakuočių kiekius. Užsakius pakuočių kiekius pagal tikslų poreikį galima operatyviai reaguoti į naujus pakuočių ženklinimo reikalavimus, rinkos pokyčius ir tendencijas.

 

Etiketės

 

PRINTELA yra patikimas verslo partneris, tiekiantis aukštos kokybės lipnias ir tekstilines etiketes nuo nuo 1997 m.

Etikečių gamybai ir dekoravimui taikomos įvairios technologijos (folijavimas, iškilioji spauda, šilkografinė spauda).

Šios etiketės plačiai naudojamos įvairiose pramonės šakose – kosmetikos, tekstilės, maisto, gėrimų gamyboje ir t.t.

 

UAB „Printela“ investicijos į didelio poveikio technologijas

 

UAB „Printela“ – jau beveik 20 metų veikianti visų rūšių lipnių ir tekstilinių etikečių gamintoja. Nuo pat įmonės įkūrimo didžiausias dėmesys skiriamas kokybei ir profesionaliam aptarnavimui. Įmonė nuolat investuoja į naujausias spaudos technologijas ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Šie faktoriai lemia UAB „Printela“ gebėjimus įgyvendinti sudėtingiausius projektus laiku ir kokybiškai, o tai padeda pritraukti ne tik vietinius klientus, bet ir užsakovus iš didelius kokybinius reikalavimus keliančių Vakarų Europos valstybių.

UAB „Printela“ 2017 metų birželio mėnesį inicijavo projektą, kurio tikslas - investuoti į didelio poveikio technologijų diegimą, siekiant pradėti gaminti lanksčią pakuotę su spauda. Siekiant gaminti naujus produktus, įmonei reikalinga moderni technologinė įranga, skirta lanksčios pakuotės spausdinimui, laminavimui ir supjaustymui.

Siekiant efektyviai išnaudoti visas konkurencingumo ir plėtros galimybes, UAB „Printela“ yra reikalingos investicijos, kurioms nuosavų lėšų nepakanka, todėl dėl papildomo finansavimo projektui buvo kreiptasi į ES struktūrinius fondus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-841 „DPT pramonei LT+“. Įmonės įgyvendinamam projektui 2017 m. gruodžio 20 d. sutartimi buvo skirtas 1.400.000 eurų finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto metu įmonė įsigijo lanksčios pakuotės gamybos liniją, kurią sudaro skaitmeninis spausdinimo įrenginys, laminavimo bei pjaustymo mašinos. Atlikus įrangos montavimo darbus, UAB „Printela“ yra pasiruošusi pasiūlyti įmonės mastu inovatyvų produktą – lanksčią pakuotę su spauda. Pagrindinis įmonės planuojamos gaminti lanksčios pakuotės pranašumas rinkoje bus Lietuvoje vis dar nenaudojama moderni skaitmeninio spausdinimo technologija. Visa šalyje pagaminama lanksti pakuotė su spauda yra pagaminama spaudos darbus atliekant tradiciniu metodu – gamybai naudojant tradicines spaudos mašinas su spaudos formomis. Investavus į analogų šalyje neturinčias didelio poveikio technologijas lanksti pakuotė bus pagaminama žymiai greičiau, pigesnė, gaminama įvairiais tiražais – nuo mažiausio iki didžiausio, lengvai pritaikoma individualiems kliento poreikiams ir draugiškesnė aplinkai. Numatoma, jog dėl šių priežasčių UAB „Printela“ gaminama produkcija įgis ženklų konkurencinį pranašumą prieš tradicinę technologiją naudojančius lanksčios pakuotės gamintojus tiek vietinėje, tiek ir eksporto rinkose.

Įgyvendinusi projektą UAB „Printela“ sudarė sąlygas dirbant su moderniausiomis skaitmeninio spausdinimo technologijomis rinkai pasiūlyti inovatyvų produktą. Šio projekto įgyvendinimas teigiamai įtakos visą įmonės veiklą – augs įmonės pardavimai, bus didinamas įmonės žinomumas ir konkurencingumas tiek vietinėje, tiek tarptautinėse rinkose.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2018 m. birželio mėn.

 

UAB „Printela“ konkurencingumo ir eksporto apimčių didinimas, dalyvaujant tarptautinėse parodose

 

UAB „Printela“ veiklą pradėjo 1997 m. gamindama lipnias etiketes. Augant vartotojų poreikiams bei modernėjant technologijoms, įmonė plėtė gaminių asortimentą ir šiandien gamina visų rūšių etiketes: lipnias, tekstilines, šilkografines ir žaliavoms skirtas etiketes bei skaitmenine spauda gaminamą lanksčią pakuotę.

UAB „Printela“ nuo 2005 m. pradėjo eksportuoti savo gaminius į pirmąsias eksporto rinkas - Daniją ir Latviją, į kurias eksportas pradėtas užmezgus verslo kontaktus tarptautinėse parodose. Nuo 2012 m. įmonė pradėjo sistemingą eksporto skatinimo veiklą. UAB „Printela“ siekdama ir toliau aktyvinti pardavimus eksporto rinkose nuolat dalyvauja tarptautinėse parodose, kurios leidžia ne tik padidinti eksporto pajamas, bet ir padidinti įmonės žinomumą bei pristatyti gaminamos produkcijos gamybos galimybes.

Siekiant efektyviai išnaudoti visas eksporto didinimo galimybes, UAB „Printela“ papildomo finansavimo kreipėsi į ES struktūrinius fondus. Įmonei iš ES struktūrinių fondų buvo skirtas 45.000 Eur finansavimas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“. UAB „Printela“ su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė sutartį dėl projekto „UAB „Printela“ konkurencingumo ir eksporto apimčių didinimas, dalyvaujant tarptautinėse parodose“ Nr. S-03.2.1-LVPA-K-801-02-0141 įgyvendinimo, kurio tikslas – padidinti UAB „Printela“ pardavimus užsienio rinkose, aktyviai pristatant įmonės patirtį ir produkcijos gamybos galimybes tarptautinėse parodose.

Įgyvendinant projektą 2016 – 2019 metų laikotarpiu įmonė sudalyvavo 9 tarptautinėse parodose, kurios vyko Švedijoje, Nyderlanduose, Suomijoje, Didžiojoje Britanijoje, Estijoje bei Vokietijoje. Šiose parodose buvo pristatyta UAB “Printela” veikla, jos gaminama produkcija bei taikomos naujovės gamybos procese. Tarptautinėse parodose įmonės veikla ir produkcija pristatyta atskirame stende, kuriame taip pat buvo naudojama įvairi įmonės parengta rinkodaros medžiaga.

Įgyvendinus projektą, UAB „Printela“ sudarė sąlygas įmonės darbuotojams pristatyti įmonę užsienio rinkose, užmegzti naujus kontaktus su potencialiais klientais bei partneriais. Šio projekto įgyvendinimas teigiamai įtakos visą įmonės veiklą – augs įmonės žinomumas ir konkurencingumas tiek vietinėje, tiek tarptautinėse rinkose, kas, tikimasi, padidins įmonės pelningumo rodiklius bei suteiks galimybę užsitikrinti sėkmingą tolimesnę įmonės plėtrą ir skverbimąsi į naujas užsienio rinkas.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2019 m. kovo mėn.