DAŽANČIOJI JUOSTELĖ

Dėka modernios ir našios gamybos linijos suinstaliuotos mūsų įmonėje galime labai operatyviai atlikti bet kokį užsakymą dažančiosioms juostelėms: specialios šerdys, bet kokie ilgiai, pločiai ar juostelės rūšys.

Pjaudami ir vyniodami juosteles pas save be tarpininkų, galime patenkinti net ir išrankiausius klientų užsakymus. Skirtingai nuo daugelio tiekėjų, mes siūlome tik kruopščiai atrinktas medžiagas iš patikimų gamintojų, kurias, prieš patiekdami į rinką, ilgai ir atidžiai tikriname pas save gamyboje.

 

Siūlome rinktis iš šių dažančių juostelių tipų:

WAX

Geriausiai tinka spaudai ant balto popieriaus, pati ekonomiškiausia, itin juoda, neatspari trinčiai ir chemikalams.

PREMIUM WAX

Kokybiška spauda tiek ant balto tiek ant spalvoto popieriaus, kokybiška spauda ant plėvelės, ekonomiška, gana tamsi spauda, mažai atspari trinčiai ir chemikalams.

WAX-RESIN

Puiki spaudos kokybė tiek ant bet kokio balto ar spalvoto popieriaus, tiek ant plėvelių, idealus kainos kokybės santykis, pakankamai atsparus trinčiai, bet mažai atsparus chemikalams.

RESIN

Dažniausiai naudojama spaudai ant įvairių plėvelių: PP, PE, PET. Ypatingas atsparumas trinčiai ir labai geras atsparumas chemikalams.

RESIN TEXTILE

Skirta spausdinti ant tekstilinių žaliavų: nailono, satino, tyveko. Daug kartų patikrintas atsparumas skalbimui ir virinimui (stone-wash), ryški ir sodri juoda spauda.

 

Mūsų specialistai padės išsirinkti tinkamas žaliavas ir patars, kuri dažjuostė yra tinkama Jūsų spausdintuvui, kadangi skirtingiems spausdintuvams taikomi specifiniai reikalavimai žaliavų naudojimui: suvyniojimo kryptis, šerdies ir rulono diametrai, žaliavų tipai.