Lipnios etiketės ir lipdukai

Sėkmingam verslo plėtojimui įtakos turi net ir pačios menkiausios, susijusios smulkmenos, pavyzdžiui, ant prekių klijuojami lipdukai, etiketės. Gal tai ir nesudaro didelio procento prie viso įdirbio, tačiau turi nemenkos įtakos geram įvaizdžiui sukurti, sėkmingiems pardavimams padidinti, be abejo, priklausomai nuo to, ar tai tinka ir yra reikalinga vystomam verslo pobūdžiui, sričiai.

 

Mūsų įmonė gamina lipnias, tekstilines etiketes, lipdukus maisto, logistikos, chemijos ir farmacijos pramonėms, skirtus gaminių aprašymams, jų sudėčiai, naudojimui apibūdinti. Taip pat užsiimame brūkšninių kodų, logotipų, svarstyklių etikečių ir jų ruošinių gamyba. Gaminant etiketes naudojamos skirtingos kokybiškos medžiagos, pasitelkiami tam tikrų rūšių įprasti ar karšti klijai, kurie puikiai prilimpa prie įvairių paviršių. Be abejo, gaminant svarbu žinoti, ant kokio paviršiaus bus klijuojama, tuomet pasirenkamos geriausiai tinkančios ir ilgiausiai išsilaikančios medžiagos. Lipdukai ir lipnios etiketės gali būti klijuojami ant maisto pakuočių, gėrimų taros, vaistų, kosmetikos priemonių įpakavimo ir t.t. Klijuojamoms ant maisto produktų etiketėms yra taikomi Europos sąjungos higienos reikalavimai, kurių nuosekliai laikomės.

 

Per dieną žmogus, ypač apsilankęs kokioje nors prekių parduotuvėje, pamato daugybę prekių, gaminių, stendų su įvairiomis etiketėmis, lipdukais. Kai kurie jų patraukia mūsų akį, o kai kurie atstumia, vadinasi, etiketės daro įtaką žmonių sprendimams įsigyti, naudotis tam tikra preke, paslauga ar visgi pasirinkti kitą variantą. Taigi, dėl to žymiausios kompanijos samdo ne tik kūrybingus reklamos, prekių ženklų kūrėjus, bet ir gebančius sukurti įdomų, patrauklų etikečių, lipdukų dizainą. Kuriant svarbu žinoti spalvų, formų įtaką priimamiems žmonių sprendimams, taip pat reikia įvertinti vartojamų žodžių poveikį. Geriau, jog lipdukai, etiketės nesukeltų kokių nors neigiamų asociacijų, todėl kuriant patiems pravartu pasitarti bent su keliais artimais asmenimis, kurių nuomone pasitikima.

 

Etiketes, lipdukus galime pagaminti pagal mūsų siūlomas formas, sukurtus šablonus, tačiau etikečių stilius, spalva ir forma gali visiškai priklausyti nuo užsakovų pageidavimų, kadangi naujausios technologijos leidžia įgyvendinti įvairius sprendimus. Ant lipdukų, etikečių paviršiaus gali būti atspausdintos nuotraukos, pasirinktas vaizdas ar tiesiog norimas fonas su tekstu. Kadangi gamybai pasitelkiame tik kokybiškus įrenginius, didelį kiekį gaminių parengiame per trumpiausią laiką. Užsakovui tereikia pasakyti viziją, pateikti jau parengtą trafaretą, pagal kurį sukursime ir įgyvendinsime bet kokį norimą sprendimą.

 

Lipnios etiketės ir lipdukai gali būti gaminami ant įprasto ar terminio popieriaus, skirtingų plėvelių, folijos. Sukurti naudojant specialų pagrindą etiketės ir lipdukai yra atsparūs vandens, cheminiam poveikiui. Todėl, jeigu žinote, kad gaminiai bus veikiami šių veiksnių, verta investuoti ir įsigyti patvaresnius gaminius, kurie tuoj pat neatsiklijuos ir nenubluks. Lipdukų, etikečių paviršiai gali būti matiniai, skaidrūs ar blizgūs, įvairių spalvų. Lipdukais ir lipniomis etiketėmis ypač paprasta ir patogu naudotis, jie gali būti susukti į patogius, norimo pločio ir skersmens rulonus, kas leidžia paprastai juos suklijuoti ant reikiamų paviršių. Gaminant užsakomas prekes gali būti naudojami pasirinkto stiprumo klijai: silpni, stiprūs, atsparūs karščiui ar šalčiui, priklausomai nuo produkto laikymo ir naudojimo sąlygų. Šaldytuvuose patariama naudoti tuos lipdukus ir etiketes, kurie lipinami šalčiui atspariais klijais.

 

Popierinės etiketės yra pačios pigiausios, ant jų gali būti norimas užrašas, tačiau jos mažai atsparios aplinkos poveikiui. Patvarumas šiek tiek sustiprėja, padengus specialiu laku, geriausia jas naudoti, kur nereikia ilgo eksploatavimo laiko. Etiketės, kurios yra gaminamos iš plastikinės plėvelės, naudojamos klijavimui, kur reikia atsparumo riebalų, chemikalų poveikiui, kadangi yra tvirtesnės, geba prisitaikyti prie ne itin tinkamos aplinkos.

Daugiau informacijos: