Spausdintuvai

SPAUSDINTUVAI SKIRTI MAŽIEMS ETIKEČIŲ KIEKIAMS

Šis kompaktiškas ir aukštos rezoliucijos etikečių spausdintuvas gali spausdinti tiek tiesioginio šiluminio pernešimo būdu, tiek tik šiluminio pernešimo būdu. Lipdukai bus ryškūs, su aukštos kokybės tekstu, barkodais ir raiškia grafika. Šiame ZEBRA spausdintuve yra įdiegta ZPLII sistema, kuri leis Jums lengvai prijungti spausdintuvą prie esamos sistemos be papildomų programinės įrangos atnaujinimų. Šis 203 dpi rezoliucijos spausdintuvas yra labai plačiai pritaikomas įvairiausiose srityse. Patikimas ir mažai priežiūros reikalaujantis įrenginys leis Jums greitai atspausdinti lipdukus kai tik to Jums prireiks.

Šis mažas ir elegantiškas ZEBRA spausdintuvas suteikia Jums galimybę spausdinti greitai ir profesionaliai tiesiai ant Jūsų stalo, mažame biure, laboratorijoje ar bet kur, kur tik gali Jums prireikti spausdinti mažus kiekius lipdukų. ZEBRA TLP 2824 PLUS spausdintuvas yra labai patvarus ir siūlo daugybę funkcijų, kaip ir didieji pramoniniai spausdintuvai už prieinamą kainą.

Rinkitės šį atnaujintą šiluminio ir tiesioginio šiluminio pernešimo būdu dirbantį stalinį spausdintuvą dėl jo įvairiapusiškumo, kompaktiško dizaino ir itin aukštos rezoliucijos spausdinimo galimybių. Šis printeris yra lengvai prijungiamas prie Jūsų sistemos ir gali spausdinti iki 102mm/s greičiu 300 dpi rezoliucijos kokybe.

Pusiau pramoniniai spausdintuvai

Tai naujos kartos greitaeigis šiluminio pernešimo technologijos spausdintuvas. Jis pakeitė Z4M+ modelį. ZM400 spausdintuve pagerintos sąsajos su kompiuteriu: dabar standartinėje komplektacijoje yra Serial (kitaip COM arba RS232), Paralel (kitaip LPT arba centronic) ir USB 2.0 jungtys, o kaip priedai gali būti įdiegti ZebraNet 10/100 ir saugus bevielis 802.11b/g ryšys. Šis spausdintuvas yra pritaikytas įvairioms etiketėms. Siūlome rinktis iš dviejų versijų – su 203dpi spausdinimo galvute arba su 300dpi spausdinimo galvute. 

Naujas lipdukų spausdintuvas Zebra ZT230 yra ZT200 klasės spausdintuvas, turintis elegantišką dizainą, tausojantis vietą, lengvai konfiguruojamas. Jame ypatingai lengvai keičiami lipdukai ir dažanti juostelė. Šis spausdintuvas garantuoja ypatingai gerą spausdinimo kokybę, taip pat naudojant ir labai siauras etiketes. Spausdintuvas yra metaliniame korpuse su 300 m arba 450 m dažančios juostelės užkrovimu. Gamintojai rekomenduoja naudoti šį spausdintuvą kai spausdinama iki 2500 lipdukų per dieną.  Siūlome rinktis iš dviejų versijų – su 203dpi spausdinimo galvute arba su 300dpi spausdinimo galvute.

Tai yra vienas iš perkamiausių spausdintuvų iš visos ZEBRA pramoninių spausdintuvų serijos. Lipdukų spausdintuvas Zebra ZT220 – paprastai ir greitai instaliuojamas, greitai aptarnaujamas, nes naudoja supaprastintą eksploatacinių medžiagų keitimo schemą. Šis spausdintuvas turi itin paprastą vartotojo sąsają – visas valdymas atliekamas tik trijų mygtukų paspaudimu. Tai idealus sprendimas situacijose, kai lipdukus reikia spausdinti greitai ir su minimaliu formatavimu ar skirtingais spausdintuvo nustatymais.

Pramoniniai spausdintuvai

ZEBRA 105SLPLUS spausdintuvas suteikia galimybę spausdinti ekonomiškai, patikimai ir itin kokybiškai. Šis spausdintuvas yra paruoštas nentrūkstamam spausdinimui ir turi visas savybes, kad galėtumėte spausdinti efektyviai tiek kainos, tiek laiko prasme savo gamybos arba sandėliavimo patalpose. Spausdintuvas yra lengvai prijungiamas ir suderinamas su naudojama sistema. ZEBRA 105SLPLUS spausdintuve panaudota E3™ technologija, kuri ne tik pagerina spausdinimo kokybę, bet ir padaro spausdinimo galvutę ilgaamžiškesnę. Siūlome rinktis iš dviejų variantų – su 203 dpi ir 300 dpi spausdinimo galvomis.

Zebra Xi4 produktų linijos spausdintuvas 170Xi4. Xi serija yra žinoma savo patikimumu, patvarumu ir efektyvumu. 170Xi4 yra skirtas darbui didelės apimties programų aplinkoje atliekant įvairias operacijas. Šis modelis turi naujus patobulinimus kaip 168 mm pločio etikečių spausdintuvą galintį spausdinti 305 mm per sekundę greičiu.

Šis spausdintuvas yra ZEBRA flagmanas – tai itin galingas ir efektyvus spausdintuvas, kuris neapvils Jūsų jokioje situacijoje. Gali spausdinti RFID etiketes. Siūlome rinktis iš trijų versijų – su 203 dpi, 300 dpi arba 600 dpi spausdinimo galvute. ZEBRA 110Xi4 gali spausdinti iki 102mm pločio etiketes – tai idealus pasirinkimas gamybos, logistikos sandėliuose.

 

CAB A+ serijos spausdintuvai

A+ serijos spausdintuvai pasižymi lengva ir aiškiai suprantama vartotojo sąsaja, tvirta konstrukcija ir optimaliu formos ir funkcijų santykiu. Siūlome rinktis iš šių modelių:
Siaurieji – idealūs mažiems lipdukams su aukšta spausdinimo kokybe.
Spausdintuvas A2+
Spausdinimo rezoliucija 300 dpi
Maksimalus spausdinimo plotis 54,2 mm
Maksimalus spausdinimo greitis 150 mm/s

Universalūs – A4+ aukšta spausdinimo kokybė bei didelis priedų pasirinkimas, A4.3+ tinkamiausias tiesioginiam šiluminiam spausdinimo būdui

Spausdintuvas A4+
Spausdinimo rezoliucija 203, 300, 600 dpi
Maksimalus spausdinimo plotis 104, 105,6, 105,6 mm

Maksimalus spausdinimo greitis 205, 205, 100 mm/s

Spausdintuvas A4.3+
Spausdinimo rezoliucija 203 dpi
Maksimalus spausdinimo plotis 104 mm
Maksimalus spausdinimo greitis 200 mm/s

Spausdintuvas A6+

Spausdinimo rezoliucija 203 dpi

Maksimalus spausdinimo plotis 168 mm

Maksimalus spausdinimo greitis 200 mm/s

Spausdintuvas A8+
Spausdinimo rezoliucija 300 dpi
Maksimalus spausdinimo plotis 54,2 mm
Maksimalus spausdinimo greitis 150 mm/s

Rinkitės šį spausdintuvą jei norite spausdinti ant mažų ir storų ištisinių medžiagų. CAB A4+M spausdintuve nereikia reguliuoti spausdinimo galvos keičiant spausdinimo plotį, greitas spausdinimas ant sudėtingų medžiagų ir lengva integracija ir naudojimas kaip ir visos A+ serijos spausdintuvų

Spausdinimo rezoliucija 300 dpi

Maksimalus spausdinimo plotis 105,6 mm

Maksimalus spausdinimo greitis 125 mm/s

 

Šis spausdintuvas specialiai pritaikytas spausdinimui ant tekstilinių medžiagų.

Spausdinimo rezoliucija 300 dpi
Maksimalus spausdinimo plotis 105,6 mm
Maksimalus spausdinimo greitis 125 mm/s

Puikiai pritaikytas nuolatiniam abipusiam spausdinimui ant tekstilinių medžiagų.
Spausdinimo rezoliucija 300 dpi
Maksimalus spausdinimo plotis 105,6 mm
Maksimalus spausdinimo greitis 125 mm/s

Dvipusis lipnių etikečių spausdintuvas taip pat galintis spausdinti ant nestandartinių medžiagų.
Spausdinimo rezoliucija 300 dpi
Maksimalus spausdinimo plotis 105,6 mm
Maksimalus spausdinimo greitis 125 mm/s