Suformuoti maišeliai

Pasitelkę modernius įrengimus gaminame suformuotus maišelius su aukštos kokybės spauda įvairios paskirties produktų pakavimui.

Skaitmeninis spausdinimo būdas suteikia galimybes net ir mažoms bendrovėms ir smulkiems gamintojams įgyvendinti nedidelės apimties pakuočių užsakymus, savo gaminius pakuoti į išskirtines pakuotes su spauda, taip pagerinti matomomą lentynose, įgyti konkurencinio pranašumo rinkoje. Kadangi nėra minimalių kiekių, skaitmeninis spausdinimo būdas leidžia gaminti unikalias pakuotes su skirtinga informacija, greitai atnaujinti informaciją, kurti sezoninius produktus, testuoti rinką, gaminti bandymines pakuotes sutaupant lėšų ir mažinant atliekų kiekį. Skaitmeniniu būdu atspausdinta pakuotė - efektyvi rinkodaros priemonė, didinanti vartotojų įsitraukimą ir lojalumą prekės ženklui.

Mūsų gaminami suformuoti maišeliai gali būti pastatomi (doy pack /stand up pouch tipo pakuotė), su skaidriu langeliu, daugkartinio uždarymo juostele (su Zip užsegimu), Euro iškirtimu, apvalintais kampais, įkirtimais atidarymui.

Atsižvelgus į individualius poreikius pakuočių funkcionalumui, gaminami daugiasluoksniai maišeliai iš medžiagų, įprastai naudojamų lanksčių pakuočių gamyboje.

Pagal konkrečių produktų keliamus reikalavimus pakuotei parenkami medžiagų deriniai, kad maišeliai turėtų reikiamas barjerines savybes (apsauga nuo drėgmės, deguonies, UV spindulių, atsparumas pradūrimams ir kt.)

Mūsų komanda pasiruošusi įgyvendinti jūsų pakuočių projektus!